Скарбничка дитячої мудрості

Чи не бувало, що в дитинстві ви думали, що дорослі знають всі відповіді, а згодом, коли підростали, що літні люди. Тепер, оглядаючись, чи не ловили себе на думці, що все ж таки діти знають все…

Переконані, що діти можуть бути великими мудрецями, а якщо дорослі навчаться дивитися глибше на світ очима дітей, зможуть відкрити багато цікавих речей…І бути більш щасливими.

Отож, пропонуємо вам «гру»: поставте вашим дітям (це можуть бути ваші діти, племінники, вихованці, …) наступні питання, а потім запишіть відповіді у цей опитувальник. Будь‒яка відповідь є важливою: запишіть просто те, що вони говорять.

Потім підсумуємо їхні відповіді. Таким чином всі ми зможемо бути просвідченими мудрістю наших найменших.

Що скажете? Спробуємо?

Якщо вам сподобалась ідея, поширте посилання і попросіть друзів та родичів взяти участь: даймо можливість якнайбільшій кількості дітей обдарувати нас своєю мудрістю.

Дякуємо, що взяли участь.

Допоможіть, будь ласка, якнайбільше поширити цей проект і дати голос дітям, поширюючи цей опитувальник в соціальних мережах і запрошуючи знайомих долучитися до нього.

Якщо хочете дізнатись про результати проекту, слідкуйте за нашим сайтом www.slig.org.ua або за сторінкою facebook.com/SlidZhyttia/.

Повна або часткова републікація тексту без письмової згоди від організації забороняється і вважається порушенням авторських прав.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.