Хто така Мама?

Мама це хтось, хто любить. Любить безмежно. Любить ще перед тим, як дізнається про зачаття своєї дитини. Любить у свідомості, у снах, у думках, у бажаннях. Любить у серці, у надії, у хвилюванні, в очікуванні.

Мама це хтось, хто одного дня почув у середині себе нове життя: позитивний тест їй сказав, що є маленька крапочка у її лоні і вона почала її любити. Мама це та, яка знала в цей момент, що якась її частинка буде назавжди жити поза її тілом.

Мама це хтось, хто носить завжди у своїх думках свою дитину, хто дає їй перше місце у своїх планах, хто бажає їй всього найкращого.

Мама це є МАМА. І не міняється нічого, якщо цю дитину, яку любить, може носити тільки зі собою у своєму серці, у своїх спогадах.

Сьогодні Свято Матері. Для усіх матерів, для усіх, хто реалізовує своє материнство згідно свого покликання. Цей день може видатись важким днем для тих, хто втратив свою дитину. Жодна мама не є менше мамою, тому що любить свою дитину не залежно від того, де вона є: чи у думках, які навіває вітер, чи у маленькій колисці, на своїх руках. Нехай у цей день не забракне полум’я любові, щоб поділитись ним з тими, хто залишився у холоді болю втрати своєї дитини.

«Слід Життя» обіймає кожну і дякує за Ваше МАТЕРИНСТВО.

Leave a Reply

Your email address will not be published.