Світлова Хвиля довкола світу

З ініціативи Робіна Беара (США) розпочалася ширитися ідея Світлової Хвилі (Wave of Light). Світлова Хвиля ‒ творча концепція, в якій запрошується кожного запалити свічку о 19.00 годині 15 жовтня (згідно часового поясу), щоб створити Світлову Хвилю навколо світу на знак пам’яті про маленькі крихітні Життя, цим самим твориться Світлова Хвиля Пам’яті і Надії, хвиля Любові до наших дітей.

Світлова Хвиля – творча дія, яка твориться кожним з нас. Якщо по цілому світі кожен учасник запалить свічку о 19:00 годині і триматиме її впродовж однієї години, 15 жовтня Світлова Хвиля охопить цілу земну кулю, освітлюючи всю планету, із за часової різниці. Тут ідеться про символічний спосіб почувати себе об’єднаними з іншими особами, яких спіткала втрата дитини, яка зазвичай ізолює.

Важливо пам’ятати, що ми не є самотніми, що страждання не є невідомим, є батьки, які перейшли це і віднайшли нову рівновагу.

Світлова Хвиля має ще інше завдання, допомогти батькам, їхнім родичам, друзям віднайти свою дорогу у цьому процесі.

Ще інша ціль Світлової Хвилі: зробити баченим, освітленим і зрозумілим те, що зазвичай приховується, заперечується нашим суспільством. Перинатальна втрата немає бути табу, а має бути описаною, розказаною, прийнятою і прожитою разом.

Юстина-Ольга Голубець, ГО «Слід Життя»

Повна або часткова републікація тексту без письмової згоди від організації забороняється і вважається порушенням авторських прав.

Leave a Reply

Your email address will not be published.